Zimowy obóz 2015

Obóz sportowy

zima 2015

pliki do pobrania:

  1. KOMUNIKAT Wyjazdowy

  2. karta_kwalifikacyjna_uczestnika_wypoczynku ZIMA 2015

 LTS Legionowo zaprasza

zawodników Sekcji Judo do udziału w obozie sportowym judo-narciarskim w Górkach Wielkich k. Wisły   zima-5TERMIN:                   17 stycznia – 24 stycznia 2015r.

MIEJSCE:                  Ośrodek sportowo-rekreacyjny SANGOS
ul. Zofii Kossak 43
43-438 Górki WielkieośrodekPROGRAM:

–          sport, sport i jeszcze raz sport – treningi raz, dwa razy dziennie oparte na podwyższaniu zdolności motorycznych dzieci a w szczególności wydolności i wytrzymałości ( biegi, gry zespołowe, piesze wycieczki itp.),

–          judo – treningi w kimonach na macie znajdującej się na miejscu w budynku mieszkalnym,

sala

–          narciarstwo (snowboard)– codzienny 3 godzinny udział w zajęciach narciarskich pod okiem instruktora narciarstwa,

(w cenę obozu zostały wliczone opłaty za wyciągi)

–          wycieczka do Wisły, w góry szlakami turystycznymi,

–          zwiedzanie skoczni narciarskiej,

–          ognisko, zabawy integracyjne.

CENA:

1050zł dla dzieci z własnym sprzętem narciarskim
( w cenie: dojazd PKP i bus, wszystkie wycieczki, wstęp na obiekty, instruktorzy, karnety na wyciągi, noclegi, 3 posiłki dziennie,)

1200zł dla dzieci bez sprzętu narciarskiego
(doliczono koszty wypożyczenia sprzętu – narty, buty, kijki, kaski)

wpłata zaliczki w kwocie 300zł do 15. 11. 2013r

 Opis miejsca pobytu

Ośrodek Sportowo – Rekreacyjny Sangos znajduje się w Górkach Wielkich. Jest to miejscowość położona w Gminie Brenna, która leży w Beskidzkiej 5 (Brenna, Istebna, Ustroń, Szczyrk, Wisła) . Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie cisze z dala od miejskiego zgiełku gdzie można wspaniale odpocząć, posmakować tradycyjnej kuchni oraz podziwiać teren Beskidu Śląskiego. Ośrodek Sangos dysponuje 30 pokojami terenie obiektu posiadamy sale do ćwiczeń, siłownie oraz salę restauracyjną. Wokół obiektu posiadamy dwa hektary terenów zielonych mogących być wykorzystanych do treningu, gier czy zabaw. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, między innymi rzeka Brennica, z kąpieli w której co roku korzysta młodzież i dzieci przebywające w naszym ośrodku. W najbliższej okolicy rozpoczynają się górskie szlaki różnej długości i o zróżnicowanym stopniu trudności, trasy do nordic walkingu i ciekawe ścieżki edukacyjne. W zimie w pobliskiej miejscowości dla amatorów białego szaleństwa czeka sieć wyciągów z dobrze przygotowanymi trasami o różnym stopniu trudności.

pokój

 KONTAKT Z TRENEREM:
Jacek Kuźmiński tel.: 600 051 061

Możliwość komentowania jest wyłączona.