Letni obóz sportowy w Pucku

Obóz sportowy
lato 2014
 Do pobrania
LTS Legionowo zaprasza
zawodników Sekcji Judo do udziału w obozie sportowym 
Puck 2014
 
TERMIN: 29 lipca – 12 sierpnia 2014r 
Wyjazd 29.07.2014: 
Dworzec PKP Warszawa Wschodnia godz. 20,20
Powrót 12.08.2014:
Dworzec PKP Warszawa Wschodnia godz. 7,00
 
MIEJSCE:  Ośrodek Kolonijny „Marina” w Pucku
 
PROGRAM: – sport, sport i jeszcze raz sport – treningi raz, dwa razy dziennie oparte na podwyższaniu zdolności motorycznych dzieci a w szczególności koordynacji, wydolności i sprawności ogólnej (judo na macie, biegi na stadionie oraz w terenie otwartym, gry zespołowe, piesze wycieczki itp.),
– treningi JUDO w hali sportowej w ośrodku, 
– kąpiele w morzu na strzeżonych kąpieliskach,
– wycieczki po Pucku (centrum, molo), 
– wycieczka do Sopotu,
– wyprawy krajoznawcze,
– ognisko, zabawy integracyjne. 
 
CENA: 1190zł – zaliczka 300zł do 20 kwietnia. Cena zawiera:
– Przejazd PKP,
– Zakwaterowanie w pokojach 4, 5 osobowych z łazienką,
– 3 posiłki dziennie,
– wycieczki po Pucku, do Sopotu,
– wypożyczenie sprzętu sportowego i wynajem obiektów,
– opiekę trenersko-instruktorską,
– niezapomniane wrażenia 
 
KONTAKT Z TRENEREM: Jacek Kuźmiński tel.: 600 051 061 
Wiek uczestników: 7-18 lat
puck_lotu_ptaka
Miasto Puck, na Kaszubach północnych zwanych Nordą pełni funkcję centrum regionu. Atrakcyjne położenie na skraju klifu Kępy Puckiej, spokojny, czysty i ciepły akwen Zatoki Puckiej z bezpiecznymi głębokościami, oddzielony od pełnego morza 35-cio kilometrowym odcinkiem Półwyspu Helskiego, walory klimatyczne, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, to obiektywne zalety Pucka.
Puck zachowuje kaszubski koloryt ale jednocześnie otwiera się na nowe potrzeby turystyki nadmorskiej. Bliskie sąsiedztwo wybrzeża pozwala na korzystanie z pełnomorskich atrakcji Bałtyku, bez uciążliwości turystycznego zgiełku. Kompleks obiektów sportowych nad brzegiem Zatoki daje wspaniałe możliwości treningowe i rekreacyjne. Obiekty portu jachtowego spełniają standardy światowe. Boiska do gier zespołowych umożliwiają rekreację i trening wspomagający.  Marina z portem jachtowym, molo, plaża z boiskami, ośrodek szkoleń żeglarskich, port rybacki – sprawiają, iż każdy odnajdzie tutaj to, czego poszukiwał.
1
Zakwaterowanie: Ośrodek Kolonijny „Marina” – składa się z obiektu hotelowego i części szkolnej bazy Powiatowego Centrum Kształcenia. Zespół budynków położonych na ogrodzonym terenie. Hotelik – budynek murowany, trzykondygnacyjny, łącznie oferuje 200 miejsc noclegowych. Zakwaterowanie – pokoje 4, 5 osobowe z pełnymi węzłami sanitarnymi (umywalka, kabina natryskowa, WC). W pokojach: pojedyncze łóżka, półki, stolik, krzesła i szafa. Trzy kondygnacje, wejścia do pokojów z wewnętrznego korytarza. Obiekty położone są w bezpośrednim sąsiedztwie (hotelik z częścią gastronomiczną połączony jest łącznikiem).
Położenie: w części południowej miejscowości, blisko centrum. Do morza – 1500 metrów (plaża miejska).Do dyspozycji: 2 świetlice (stoliki, krzesła, TV), sala dyskotekowa (nagłośnienie, oświetlenie dyskotekowe), stoły do tenisa stołowego, boiska: wielofunkcyjne (do piłki nożnej i piłki siatkowej, tartan), zespół 4 boisk do koszykówki (jeden kosz, tartan), miejsce na ognisko, 2 sale gimnastyczne (mniejsza – 2 i większa – 1), salka fitness. Teren ogrodzony.
Wyżywienie: W stołówce Ośrodka Kolonijnego „Marina”. Świadczenia: 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje – w formie bufetu szwedzkiego, obiady – serwowane. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiadokolacja w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę.
Transport: PKP i bus
Ubezpieczenie: NNW (5.000 zł) Program:
ZAJĘCIA SPORTOWE Podczas dwóch codziennych treningów po 1,5 godz. uczestnicy doskonalić będą: 
na macie – technikę indywidualną JUDO, zdolności motoryczne takie jak wytrzymałość, siła i szybkość poprzez biegi krótkie i długie, ćwiczenia siły z partnerem,
poza matą przeprowadzone zostaną treningi biegowe i gry zespołowe ukierunkowane na poprawę zdolności motorycznych takich jak wytrzymałość, siła i szybkość poprzez biegi krótkie i długie, ćwiczenia siły z partnerem. 
REKREACJA: Zajęcia rekreacyjne to gry i zabawy ruchowe, wędrówki piesze. Nie zabraknie również czasu na odpoczynek na plaży nad morzem pod opieką ratownika. Program uzupełniający stanowią: wycieczki po Pucku – Stare Miasto, molo, port jachtowy, wycieczka do Sopotu.
 
ZAPISY !!! Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się u trenera do 20 kwietnia, przyi zapisach wymagana jest zaliczka w wysokości  300 zł, resztę kwoty należy wpłacić do 20 czerwca 2014 r. 
Wpłaty na obóz można dokonywać u trenerów lub na konto
Jacek Kuźmiński
Mbank 77114020040000310263591190
 
ZAPRASZAMY !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.