Obóz sportowy zima 2014

LTS Legionowo
zaprasza
zawodników Sekcji Judo
do udziału w obozie sportowym judo-narciarskim w Zakopanem

TERMIN: 14 lutego – 22 lutego 2014r.

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy „Zakopiec”
ul. Jaszczurówka 23c 34-500 Zakopane

zakopiec2Zakopiec

PROGRAM:
– sport, sport i jeszcze raz sport – treningi raz, dwa razy dziennie oparte na podwyższaniu zdolności motorycznych dzieci a w szczególności wydolności i wytrzymałości ( biegi, gry zespołowe, piesze wycieczki itp.),
– judo – treningi w kimonach na macie,
– narciarstwo – codzienny 3 godzinny udział
w zajęciach narciarskich pod okiem instruktora narciarstwa,
(w cenę obozu zostały wliczone opłaty za wyciągi)
– wycieczki do centrum Zakopanego, w góry szlakami turystycznymi,
– zwiedzanie Wielkiej Krokwi,
– kąpiel w Aquaparku
– ognisko, zabawy integracyjne.

obóz zimowy - Zakopane 2013 obóz zimowy - Zakopane 2013 obóz zimowy - Zakopane 2013 obóz zimowy - Zakopane 2013

CENA: 1000zł dla dzieci z własnym sprzętem narciarskim
( w cenie: dojazd PKP i bus, wszystkie wycieczki, wstęp na obiekty, instruktorzy, karnety na wyciągi, noclegi, 3 posiłki dziennie,)
1180zł dla dzieci bez sprzętu narciarskiego
(doliczono koszty wypożyczenia sprzętu – narty, buty, kijki, kaski)

wpłata zaliczki w kwocie 300zł do 15. 11. 2013r

Opis miejsca pobytu

Ośrodek Wypoczynkowy „ZAKOPIEC” jest nowym, pięciokondygnacyjnym, dobrze wyposażonym obiektem, przygotowanym do przyjęcia 120 osób. Do dyspozycji oddajemy 50 pokoi, w większości dwuosobowych. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę (prysznic). Na parterze budynku znajduje się stołówka, gdzie serwujemy domowej jakości posiłki oraz oddzielna sala umożliwiająca przeprowadzanie szkoleń, wieczorków tanecznych itp. Usytuowanym niedaleko stoku narciarskiego Nosal (tu znajduje się większość zakopiańskich wyciągów), w otoczeniu wiecznie zielonych świerków. Budynek znajduje się 2.5 km od centrum Zakopanego, 200 m od wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego, blisko do Kuźnic (kolejka na Kasprowy Wierch, szlaki na Giewont, do Doliny Gąsienicowej).
Zakopane, największy w Polsce ośrodek turystyki górskiej i sportów zimowych, leży na wysokości 740 a 1010 m n.p.m. Miasto to od ponad 100 lat robi karierę modnego kurortu. Rocznie przyjeżdża tu kilka milionów ludzi, a więc wielokrotnie więcej, niż jest mieszkańców. W szczycie sezonu zimowego jest tu około 200 tyś. gości. Zakopane jest największą stacją narciarską w Polsce, bijąc na głowę wszystkich konkurentów pięknym położeniem i dobrymi warunkami terenowymi. Narciarze mają tu do wyboru liczne „ośle łączki”, jak i najtrudniejsze tereny Kasprowego Wierchu. Śnieg zalega tu od listopada do maja. Fantastyczny mikroklimat i sztuczne zaśnieżanie sprawiają, że narciarstwo uprawiać można bardzo długo. Część Zakopanego położona u stóp Krokwi i Nosala to główny ośrodek polskiego narciarstwa klasycznego, w którym znajdują się między innymi skocznie, stadion zimowy i trasy biegowe. Nieco na wschód od nich wznosi się Nosal (1206 m n.p.m.) z licencjonowanym przez FIS stokiem slalomowym.

KONTAKT Z TRENEREM:
Jacek Kuźmiński tel.: 600 051 061

Możliwość komentowania jest wyłączona.