Zajęcia w Zespole Szkół SALEZJAŃSKICH

Zajęcia JUDO w Zespole Szkół Salezjańskich w Legionowielogo salezjanie

w sali gimnastycznej na specjalistycznym podłożu (tatami).

Zajęcia zaczynają się 3 października 2022 roku i będą się odbywały w poniedziałki i czwartki w godz. 14 – 15. Dzieci przebywające na świetlicy odbiorę i przyprowadzę z powrotem (Upoważnienie do odbioru ze świetlicy do wypełnienia i pozostawienia w świetlicy w załączeniu)

Zapisu na zajęcia dokonujemy poprzez stronę internetową KS SAKANA www.judo-legionowo.pl i zakładkę zapisy. Tam również znajdziecie niezbędne informacje dotyczące zasad funkcjonowania klubu.

Składka miesięczna za przynależność do sekcji judo wynosi 90 zł – składkę należy opłacić niezależnie od ilości odbytych treningów. Udział w każdym treningu wynosi 10 zł. Czyli: na początku miesiąca opłacamy składkę 90 zł, a w kolejnym miesiącu składkę bieżącą plus sumę treningów x 10 zł z poprzedniego miesiąca. Wartości będą się wyświetlały po zalogowaniu na utworzone konto w systemie naszego klubu – zaloguj.
Rodzinna zniżka opłat za treningi (nie dotyczy składki miesięcznej): 20 zł za drugą osobę z rodziny (rodzeństwo, rodzic), 30 zł za trzecią osobę i każdą następną z rodziny.
Wpłaty należy dokonać na konto  Klubu Sportowego SAKANA w banku PKO BP 10102010260000160204585453 z podaniem w tytule przelewu IMIĘ NAZWISKO dziecka i miesiąca opłaty (prosimy aby tytuł przelewu na początku zawierał imię i nazwisko dziecka – bez przecinków aby system dobrze rozpoznał wpłatę)
TRENER
Jacek Kuźmiński tel. 600-051-061

Możliwość komentowania jest wyłączona.