Turniej JUDO – II Memoriał Wojciecha Augustynowicza w Judo

10 października br. organizujemy Ogólnopolski Turniej Judo – II Memoriał Wojciecha Augustynowicza dla dzieci i starszych (2016 – 2005). Zawody są nastawione w dużej mierze na początkujących (nawet bez kimono – walka w parterze) i takich już coś potrafiących. System walk to pogrupowane zawodników po 3-4 w kategorii aby każdy miał po 2-3 walki. Dla wszystkich medale. Startowe 30 zł.

wojciech-augustynowicz-773x475

Turniej odbędzie się 10 października o godz. 9 w Hali DPD Arena Legionowo udostępnionej na potrzeby zawodów przez Prezydenta Miasta Legionowo. Przygotowanie dzieci i całego turnieju ma na celu upamiętnienie wielkiej postaci legionowskiego i polskiego judo Pana Wojciecha Augustynowicza, który 50 lat temu utworzył pierwszą sekcję judo w Legionowie. Przewidujemy, że w turnieju weźmie udział ok. 120 zawodników. Na turniej zaprosimy rodzinę Pana Wojtka, jego byłych zawodników i inne osobistości związane ze sportem w Legionowie.

Komunikat Memoriał Augustynowicza 2020

Zgłoszenia proszę przesłać wypełniając załączoną tabelę Zgłoszenie IIMWA do 2.10.2020r. na adres mailowy: judo-legionowo@wp.pl

Udział w zawodach tylko dla zgłoszonych. Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Pozdrawiam

Jacek Kuźmiński tel. 600051061

Możliwość komentowania jest wyłączona.